ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Koľko stojí nový web?

Na túto otázku neexistuje jediná odpoveď. Dizajn webovej stránky je koncipovaný na základe potrieb každého jednotlivého projektu. Každá webová stránka je jedinečná a vyžaduje rôzne komponenty; Navrhujeme a vyvíjame vlastné webové stránky špeciálne pre Vašu firmu. Na základe tohto posúdenia Vám položíme veľa otázok, zhodnotíme Vaše potreby a ponúkneme cenovú ponuku. Väčšina našich stránok sa pohybuje v rozmedzí 300 – 5 000 EUR, ale môže to byť viac či menej. Závisí od potrieb klienta.

Prvý krát riešim objednávku webstránky. Ako vyzerá celý proces?

Opíšete nám Váš zámer, očakávania a požiadavky. My pre vás na základe Vami poskytnutých informácii vypracujeme ponuku. Ďalší priebeh realizácie už záleží od konkrétnej situácie a dohody.

Ako dlho bude trvať, kým získam novú webovú stránku?

V priemere sa snažíme dosiahnuť odovzdanie do 1 až 6 týždňov, ale tempo každého projektu je stanovené každým klientom. Koľko vstupov môžete poskytnúť v počiatočných fázach, Vaša dostupnosť so spätnou väzbou, ako skoro je obsah pripravený – to všetko ovplyvňuje rýchlosť dokončenia. Rolu môžu zohrávať aj potreby týkajúce sa funkčnosti – vývoj komplexnejších webov bude vyžadovať viac času.

Vytvárate iba webové stránky WordPress?

Nie. Ale drvivú väčšinu áno. WordPress je vynikajúci systém na správu obsahu, ktorý teraz ovláda viac ako 30% webu. Jeho obrovský podiel na trhu je spôsobený flexibilitou a ľahkým používaním a ochranou. Nerobte si starosti, naučíme Vás, ako to zvládnuť a pomôcť Vám na Vašej ceste.

Musím byť miestny, aby som s Vami pracoval?

Nie! Pracujeme s klientmi po celom svete. Celý náš tím pracuje na diaľku, čo nám umožňuje nájsť absolútne najlepší tím pre naše podnikanie.

Viete administrovať moju stránku?

Môžeme! Poskytujeme priebežnú podporu mnohým našim klientom. Tvorbu záloh, administráciu, udržanie bezpečnosti Vám bezproblémovo poskytneme.

Budem môcť aktualizovať stránku sám, keď bude hotová?

Áno! Páči sa nám, keď naši klienti prevezmú kontrolu nad svojimi webovými stránkami a naučia sa ich spravovať samostatne. Poskytneme vám súbor komplexných návodov, ktoré vám pomôžu naučiť sa potrebné skutočnosti, a tiež vám poskytneme školenie, ktoré vám pomôže s čím potrebujete.

Bude môj web prispôsobený pre mobilné zariadenia?

Rozhodne! Mať web vhodný pre mobilné zariadenia je dôležitejší ako kedykoľvek predtým! Usilovne pracujeme na tom, aby vaše webové stránky vyzerali skvele na rôznych zariadeniach.

Kedy je potrebné zaplatiť?

Ponúkame množstvo platobných možností, od jednorazovej platby vopred až po šesť automatizovaných mesačných platieb. Rozumieme, že niekedy  je to veľká investícia a chceme Vám pomôcť s rozpočtom na náklady akýmkoľvek možným spôsobom.

Koľko vstupov mám v procese?

Veľa! Váš vstup a spätná väzba sú pre tento proces rozhodujúce. Začneme množstvom otázok o Vašich potrebách, Vašich obľubách, Vašich želaniach a spolupráci s Vami na vývoji správneho vzhľadu a funkčnosti.

Kto píše obsah pre web?

Zvyčajne ste to vy. Ste odborníkom na svoju firmu, takže je zvyčajne najlepšie, keď pochádza od Vás. Ak potrebujete pomoc, máme v našom tíme copywritera, ktorý Vám môže pomôcť vyčistiť alebo napísať originálny obsah za príplatok.

Kde by mala byť hostovaná moja webová stránka?

Hosting je veľmi dôležitý! Pokiaľ ide o hosting, dostanete to, za čo platíte. My najčastejšie spolupracujeme s Websupport ale náš cieľ je nájsť Vám najideálnejšieho poskytovateľa hostingu pre Vaše potreby.

Mám prísny/malý rozpočet. Máte nejaké možnosti?

Vlastné webové stránky môžu byť veľkou investíciou a nie všetky malé podniky majú veľký rozpočet na web. Ponúkame však možnosti aj v tomto prípade, ktoré Vám pomôžu rýchlo sa dostať na internet pomocou pekne vyzerajúcej webovej stránky.

Čo ak potrebujem pomoc na svojich stránkach?

Stačí iba poslať e-mail! Sme tu, aby sme Vám pomohli toľko, koľko potrebujete. Po spustení stránok nezmizneme. Robíme weby už 5 rokov a tak skoro odísť sa nechystáme.