Potrebujem novú web stránku

Moderná, doba so sebou priniesla zvýšené nároky na seba prezentáciu.

Firmu, ktorá nemá vlastnú web stránku, alebo má stránku zanedbanú, zastaralú a neprispôsobenú mobilným zariadeniam, takú firmu nebudú brať potencionálni zákazníci vážne. Doba je rýchla. Web stránka musí potencionálneho klienta zaujať na prvý dojem. Na nudnej stránke strávi návštevník v priemere len pár sekúnd a je len malá šanca, že sa vráti. Čo robiť keď potrebujem novú web stránku ? Dozviete sa v článku.

Moderný web pre firmy

Aké sú požiadavky pre moderný web ? Aké sú trendy v oblasti web stránok?

  • Plne responzívny dizajn čiže schopnosť prispôsobovať prvky stránky mobilným zariadeniam.
  • Jednoduché a intuitívne ovládanie
  • Stručný a pútavý obsah

Je absolutne nežiadúce zahrnúť návštevníka veľkým objemom textu. Firemná stránka nemá slúžiť ako študijný materiál nejakého vedného oboru. Má prezentovať firmu, jej prácu, čím sa líši od konkurencie, ľuďí ktorí sa na chodu firmy podieľajú. Prečo by si mal vybrať práve vás? Je vašou dominantou vysoká kvalita služieb a produktov? Máte lepšie ceny? Je vašou silnou stránkou rýchlosť dodania alebo osobný prístup? Presvedčte klienta, že vám na ňom záleží.

Responzívny dizajn

responzívny dizajn

Koľko stojí nová firemná webstránka ?

Cena veľmi záleží od vašich požiadaviek, od počtu hodín ktoré nad stránkou programátor strávi. Riešenie pre vašu firmu však nemusí byť vôbec drahé.

Jednostránkový prezentačný web tzv. „one page“, obsahujúci informácie o vás alebo vašej firme, vaše portfólio a ukážky vašej práce, referencie od klientov a kontaktný formulár začína už na sume 350 eur.

Potrebujete e-shop? Moderný e-shop už od 800eur.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku šitú na mieru.

Dizajn pre nový web.

S výberom vhodného dizajnu vám každá lepšia firma poradí. Nevadí ak nemáte vôbec vlastnú predstavu ako by mohla stránka vyzerať. Dizajnér vypracuje niekoľko grafických návrhov, všetko s vami prekonzultuje a nakoniec bude vybraný ten ktorý sa vám najviac páči. Vami uvedený obsah stránky sa zapracuje do dizajnu stránky.

Ako môže nový web vyzerať?